Профнастил: переваги та місця використання

9 июля 2017 г.

Профнастил є популярним будівельним матеріалом, який має широке застосування. Це - сталевий лист з видавленими поздовжніми візерунками певної форми. Малюнок може мати форму прямокутника, трапеції або хвилі.

За призначенням розрізняють стінові, покрівельні та несучі гофролисти. Стінові листи (маркування «С») мають профілі трапецієподібної форми. Висота хвилі коливається від 8 до 35 мм. Для перекриття дахів використовується покрівельний гофролист (маркування «НС»), у якого висота хвилі сягає 20 мм. Покрівельні типи оснащуються додатковими ребрами жорсткості і монтуються на спеціальний металопрофіль. Несучий гофролист (маркування «Н») є універсальним матеріалом, який можна використовувати для перекриття дахів, огорож, альтанок і заборів. Висота профілю варіюється від 75 до 135 мм. Більш детально ознайомитися з технічними характеристиками, які має профнастил, ви зможете на сайті компанії ДахСтрой, що працює в таких містах, як Луцьк, Рівне , Сарни і Хмельницький.

Оцинкований профнастил виробляється зі сталевого листа із спеціальним покриттям, яке захищає його від впливу вологи і зовнішнього середовища. За подібною технологією виробляють металочерепицю. У крайніх випадках (близько 2% всього виробництва) використовується нержавіюча сталь. Товщина сталевого листа складає 0,5-1,5 мм. Найбільш популярні моделі мають товщину 0,7 мм. Від даного показника залежить вартість матеріалу, а також його технічні показники міцності.

Оцинкований металевий лист без покриття є найбільш доступний за ціною матеріалом, він використовується для побудови огорож, покриття дахів і стін в господарських і промислових приміщеннях. Гофролисти з полімерним покриттям більш довговічні і зносостійкі, вони захищені від корозії і іржавіння. Також варто відзначити широку колірну гаму, з якої споживач може вибрати оптимальний варіант для себе. На даний момент представлено кілька сотень різновидів кольорового профнастилу, що відрізняються не тільки відтінком, а й текстурою. Зараз дуже популярні моделі, що імітують натуральну породу каменю.

Перевагами матеріалу є:

 • порівняно невелика вага. 1 м² матеріалу важить менше 7 кг, в той же час вага 1 м² керамічної черепиці складає 42 кг;
 • економічність. Мала вага матеріалу дозволяє значно знизити обсяг несучих конструкцій;
 • відмінна міцність. Практично всі моделі з маркуванням ПН відрізняються тривалим періодом експлуатації (близько років). Багато моделей мають гарантійний термін до 15 років;
 • універсальність. Гофролисти можна використовувати для різних цілей. Наприклад моделі НП застосовують для покрівельних і облицювальних робіт;
 • естетичний зовнішній вигляд. Завдяки кольоровому полімерному покриттю матеріал виглядає неймовірно красиво, тому його вибирають найчастіше для покрівлі котеджів і заміських будинків;
 • простота установки. Матеріал має невелику вагу і оптимальні габарити, тому монтувати його дуже просто.

Купити профнастил пропонує практично кожен виробник будівельних матеріалів. При підборі горфолистів слід звертати увагу на їх призначення, товщину металу, якість покриття та інші нюанси.

Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Когда холодильнику нужен профессиональный ремонт? 1 октября 2018 г.
  Когда холодильнику нужен профессиональный ремонт?
  Холодильник относится к обязательной комплектации каждого современного дома, но, несмотря даже на самые передовые модели, и они могут ломаться или работать не корректно.
 • Советы по уходу за электрочайником 16 августа 2018 г.
  Советы по уходу за электрочайником
  Владельцы электрочайников знают, что со временем на дне и стенках чаши образуется налет. На первый взгляд он кажется безобидным, поскольку не мешает пить горячие напитки. Но затем вы заметите, что вода стала мутной, потом изменится ее вкус.
 • Как выбрать подарок подруге? 5 июля 2018 г.
  Как выбрать подарок подруге?
  Выбирать подарки – это не всегда простое задание, ведь важно учесть все нюансы: возраст, пол, интересы и хобби, род деятельности и многое другое. Особенно сложно выбирать подарки близким людям, поскольку в этом случае уже не выйдет сослаться на «не успел подготовить», «забыл» или даже на «вот тебе конверт, который поможет в осуществлении некоторых желаний».
 • ТОП 5 лучших моделей пылесосов 2018 года 3 июля 2018 г.
  ТОП 5 лучших моделей пылесосов 2018 года
  Жизнь современного человека невозможно представить без бытовой техники, каждый день все мы поьзуемся «благами цивилизации» и даже не замечаем этого, пока один из приборов нас не подведет. Итак, если все же ваш пылесос вышел из строя и нуждается в поломке, то не стоит медлить – скорее займитесь его ремонтом.
 • Обзор рынка недвижимости по регионам 28 июня 2018 г.
  Обзор рынка недвижимости по регионам
    На сегодняшний день ситуация на рынке недвижимости в РФ сложилась крайне непростая и неоднозначная. За последние годы объем спроса на недвижимость  то резко снижался, то приостанавливался. А между тем именно рынок недвижимости определяется как ключевой показатель в экономике любой страны.
 • Что стоит учесть при выборе небулайзера 8 июня 2018 г.
  Что стоит учесть при выборе небулайзера
     Сегодня ни для кого не является секретом, что эффективным методом лечения простудных заболеваний и заболеваний легочной системы являются ингаляции.  Ингаляторный метод лечения позволяет лекарственным парам воздействовать непосредственно  на очаг воспаления.   
 • Почему важно проводить профилактику ноутбука? 3 июня 2018 г.
  Почему важно проводить профилактику ноутбука?
  Можно провести аналогию с техосмотром автомобиля. Почему-то многие владельцы автомобилей проходят техосмотры в положенные сроки (сроки у всех разные, все зависит от марки авто и др.характеристик), и не жалеют об этом, потому что никто не хочет вдруг заглохнуть посреди просторов Украины, где до ближайшего СТО много км. 
 • Квест в подарок: кому подарить и по какому поводу? 3 июня 2018 г.
  Квест в подарок: кому подарить и по какому поводу?
  Все знают, как непросто выбирать подарки, особенно для людей, которые ни в чем не нуждаются. Когда в голову совсем ничего не приходит, рекомендуют дарить не вещи, а впечатления.
 • Преимущества покупки квартиры через агентство 11 мая 2018 г.
  Преимущества покупки квартиры через агентство
  Ни для кого не является секретом, что покупка или продажа недвижимости – это достаточно трудоемкий и хлопотный процесс. Здесь необходимы специальные знания  нормативно-правовой и законодательной базы, которые, хоть и незначительно, но периодически меняются. Как здесь быть?
 • Mitä tarvitset pikavippi 500 heti 23 апреля 2018 г.
  Mitä tarvitset pikavippi 500 heti
  Asentamalla oma asumistasi, luulit, että se ei vahingoittaisi uuden sohvan ostamista olohuoneessa. Verhoilu vanhana kuluneet ja istua se ei ollut enää niin mukava kuin ennen. Tämä ei ole yllättävää: kun elät lemmikit, kaikki huonekalut ja erityisesti pehmeät, nopeasti pois päältä.

Гороскоп